Srpen 2016

Soy Luna už 5. září na našich obrazovkách !!!

4. srpna 2016 v 21:53

Mám informace , že už 5. září bude u nás na obrazovkách Disney Channelu !!! Seriál se bude vysílat od pondělí do pátku vždy od 19:00 hod. Objeví se i několik známých tváří z Violetty-v hlavní roli se objeví Ruggero Pasquarelli, dále Rodrigo Pedreira, Ezequiel Rodríguez, Diego Alcalá, Germán Tripel či v epizodní roli Mirta Wons.
DABING- Adéla Nováková - Karol Sevilla (Luna), Jan Rimbala - Ruggero Pasquarelli (Matteo), Marika Šoposká - Valentina Zenere (Ámbar), Ondřej Havel - Michael Ronda (Simón), Jan Battěk - Agustín Bernasconi (Gastón), Anna Nemčoková - Carolina Kopelioff (Nina), Zuzana Ščerbová - Malena Ratner (Delfina), Sabina Rojková - Katja Martínez (Jazmín), Robin Pařík - Jorge López (Ramiro), Patricie Soukupová - Ana Jara Martínez (Jim), Klára Nováková - Chiara Parravicini (Yam), Jan Cina - Lionel Ferro (Nico), Vojtěch Havelka - Gastón Vietto (Pedro), Simona Postlerová - Lucila Gandolfo (Sharon Bensonová), Ivo Novák - David Muri (Miguel Valiente), Ivana Andrlová - Ana Carolina Valsagna (Mónica Valienteová), Ivo Hrbáč - Rodrigo Pedreira (Rey), Rudolf Kubík - Ezequiel Rodríguez (Ricardo Simonetti), Veronika Bajerová - Carolina Ibarra (Ana), Tereza Martinková - Luz Cipriota (Tamara), Vojtěch Hájek - Diego Álcala (Tino), Bohdan Tůma - Germán Tripel (Cato), Hana Tunová - Antonella Querzolli (Amanda)

Děj-
Příběh se točí kolem mladé dívky Luny, která se svojí rodinou žije ve slunečném Cancúnu v Mexiku. Její vášní je bruslení, miluje vítr ve vlasech, vůni moře a svobodu, kterou cítí pouze když stojí na bruslích. Hodně svého času tráví taky v podniku, kde pracuje po boku svého nejlepšího kamaráda, hudebně nadaného Simóna, jako číšnice. Má zde taky skvělou školu a kamarády, a tak jí v životě nic nechybí. Když ale její rodiče dostanou pracovní nabídku, chtěně-nechtěně se Luna s rodinou musí ze dne na den z milovaného Mexika přestěhovat do Buenos Aires do Argentiny. Zde musí Luna začít zcela od znova, přichází do nové školy, kde poznává nové lidi, s některými si padne do oka víc, s jinými míň. Vzdát se svého minulého života pro ni není ani zdaleka snadné, ale zdá se, že její nový život nakonec nebude až takovou katastrofou. Poznává tady totiž svojí první lásku a narazí na místo "Jam & Roller" kde se její bruslařské sny mohou stát skutečností.
Speciální ukázka u první epizody
Pokud, nejde spustit,klik ZDE

Info o blogu

4. srpna 2016 v 21:41

Takže, toto je můj nový blog o již očekávanem seriálu Soy Luna!!! Sem budu přidávat epizody online ke shlédnutí a taky různé info o seriálu atd.Tak doufám že vám blog a seriál přiroste k srdci. ;) Seriál je od tvůrcu velmi úspěšného seriálu Violetta.